ULTIMATE SPEED® Držiak na smartfón do auta/Spony na slnečnú clonu do auta (spony na slnečnú clonu do auta, 2-dielna súprava)

 EUR

Spokojnosť prinášajúci obľúbenej značky ULTIMATE SPEED® - tento produkt posielame po zľave za . Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. A najlepšie zo všetkého je, keď si objednáte viac ako € za dopravu nezaplatíte ani euro. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Kategória: 
SKU: 100361549004
Do obchodu

Popis

ULTIMATE SPEED®

Nie je prečo váhať, od popredného výrobcu ULTIMATE SPEED® - tento produkt predávame za výhodnú cenu . V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. A to nie je všetko, e-shop za vás zaplatí dopravu, ak hodnota vášho košíka presiahne €. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník. Magnetický držiak Jednoduché upevnenie k vetracej mriežke pomocou nástrčného spojenia Magnetické upevnenie smartfónu s mäkkou podložkou šetrnou k povrchu Vrátane samolepiacej podložky od 3M pre zariadenia alebo kryty s upevnením na nemagnetické povrchy Otočné o 360° Upínací držiak Jednoduché upevnenie k vetracej mriežke pomocou nástrčného spojenia Upínací držiak na smartfón s mäkkými podložkami šetrnými k povrchu Pre povrchy alebo kryty so šírkou 5,5 až 8,4 cm Otočné o 360° Posuvný držiak Jednoduché upevnenie k vetracej mriežke pomocou nástrčného spojenia Upínací držiak na smartfón s mäkkými podložkami šetrnými k povrchu Pre zariadenia s výškou 12 až 17,8 cm a šírkou 4,6 až 6,5 cm Otočné o 360° Spony na slnečnú clonu do auta, 2-dielna súprava Jednoduché upevnenie k slnečnej clone do auta pomocou silnej spony Každá na 2 okuliare a 1 kartu S čalúnením šetrným k okuliarom Otáčateľný v rozsahu 180° . Jednoduché upevnenie Parfém je aktuálně dostupný za cenu 6.99 EUR. Koupit jej můžete zde.
Pozrite si všetky produkty značky

ULTIMATE SPEED® Držiak na smartfón do auta/Spony na slnečnú clonu do auta (spony na slnečnú clonu do auta, 2-dielna súprava)

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky