V známom lyžiarskom stredisku Donovaly, ktoré je vzdialené len 24 km od historického centra krajského mesta Banská Bystrica sa nachádza Penzión U Marsa vo výške 960 m.n.m . na rozhraní Národného parku Nízke Tatry a Veľká Fatra v časti Mistríky.

Rekreačný areál Predná Hora sa nachádza v prekrásnom prostredí neporušenej prírody Národného parku Muránska planina ploche s rozlohou 17 000 m2.

Penzión Schweintaal sa nachádza v malebnom prostredí rázovitej obce Braväcovo v Nízkych Tatrách, v ktorej sú dodnes zachované tradičné ľudové remeslá a zvyky.

Novootvorený penzión sa nachádza v lyžiarskom stredisku Košútka pri Hriňovej.

Malý penzión v slovenskom štýle, kde sa spája pôvodná architektúra s domácou kuchyňou. Rodinné prostredie Vám pomôže vychutnať si dovolenku v malebnom prostredí Nízkych Tatier.

Penzión Daymont je lokalizovaný v príjemnom horskom prostredí na Starých Horách vzdialený len 15 km od centra Banskej Bystrice. Širokou škálou a kvalitou poskytovaných služieb dokáže uspokojiť i náročnejších zákazníkov.

Penzión Centrum je obľúbeným rodinným penziónom, ktorý sa nachádza v jednom z najkrajších regiónov Slovenska – v Štiavnických vrchoch v obci Sklené Teplice. Svojím rodinným charakterom, výbornou polohou a možnosťami ubytovania penzión uspokojí širokú paletu návštevníkov. Objekt je situovaný priamo v centre cestovného  ruchu - kúpeľného mestečka Sklené Teplice.

Penzión TOMINO sa nachádza v centre Banskej Štiavnice v meste svetového dedičstva.

Penzión Grand  sa nachádza priamo v centre Banskej Bystrice, na Hornej ulici číslo 32.

Penzión U mlynárky bol postavený na základoch bývalého gazdovského domu mlynára Gustava Bartoša, ktorý tu v roku 1875 postavil vodný mlyn. Penzión má ambíciu osloviť návštevníkov rodinnou atmosférou a všetkým poskytuje ubytovanie a služby v príjemnom prostredí reštaurácie, baru či zimnej záhrady. Široká ponuka služieb wellness & spa i okolité prostredie ponúkajú mnoho príležitostí na oddych a regeneráciu pre individuálnu aj firemnú klientelu. V jeho tesnej blízkosti, cca 300 m, sa nachádza aj termálne kúpalisko Dudinka.

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Rekreácia Ubytovanie Penzióny Články podľa dátumu: streda, 09 január 2019