Horský Hotel Tatran sa nachádza 1,5 km od centra Kováčovej a ponúka ubytovanie s reštauráciou,terasou, záhradou, stolným tenisom a bezplatným parkovaním. V celom ubytovacom zariadení môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Každá izba ponúka pripojenie na internet, satelitnú TV, telefón a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a sušičom vlasov.

V Stredoslovenskom rudohorí v blízkosti Národného parku Muránska planina sa nachádza poľovnícky Hotel Hunter***.

Neďaleko malebného starého baníckeho mestečka v lone prírody je situovaný hotel Golfer.

V prekrásnom prostredí Národného parku Nízke Tatry sa nachádza Hotel Mýto***.

Neďaleko mesta Banská Bystrica v prekrásnom horskom prostredí v katastrálnom území obce Selce sa nachádza horský Hotel***Fuggerov dvor.

Každá obec, okres, či krajina má nejakú zvláštnosť, na ktorú je hrdá. V regióne Gemer k takým patria Kúpele Číž. Neveľké, ale jedinečné svojimi liečivými vodami. V Kúpeľoch Číž sa liečia choroby obehového, pohybového ústrojenstva, nervové choroby, choroby z poruchy látkovej výmeny, choroby z povolania, gynekologické ochorenia.

Hotel SAD je zaradený do kategórie turistická ubytovňa*.

Pri kúpeľnom meste Sliač leží rozsiahly rezort hotela Kaskády. Oblasť je známa pre tu vyvierajúce termálne pramene. Prírodný zdroj minerálnej vody, ktorá priaznivo pôsobí pri chronických a zápalových ochoreniach pohybového ústrojenstva, plní hotelové bazény.

Hotel Kaskády sa za 6 rokov stal obľúbeným miestom pobytu hostí z rôznych krajín. Medzi wellness destináciami na Slovensku patríme medzi najznámejšie.

Komplexnosť služieb, odborná starostlivosť fyzioterapeutov, apel na pokoj, pohodu, snaha pôsobiť na Vaše zmysly, aby ste sa u nás dokonale uvoľnili a načerpali energiu, príjemnú atmosféru domova, to všetko Vám radi ponúkneme počas Vášho pobytu u nás.

Hotel Grand Matej sa nachádza v krásnom historickom centre mesta Banská Štiavnica, najstaršom a najvýznamnejšom banskom meste na Slovensku. Mesto je známe svojimi kultúrnymi pamiatkami, galériami a múzeami, baňami a mnohými jazerami - tajchami, krásnou prírodou, blízkosťou termálnych prameňov a novým lyžiarskym strediskom SALAMANDRA resort. O výnimočnosti mesta svedčí, že bolo zapísané na Listinu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Hotel ponúka ubytovanie v 41 priestranných a komfortne zariadených izbách. Hostia si môžu vybrať zo širokej ponuky slovenských i zahraničných gastronomických špecialít a kvalitných značkových vín.

Príjemný a nerušený relax v exkluzívnych priestoroch zažijete v hotelovom wellness. Pre hostí je k dispozícii fínska sauna, jacuzzi, dobre vybavený mini bar, odpočívadlo a rôzne druhy masáží. Hotelové wellnes je v objednanom čase k dispozícii len Vám a Vašim hosťom.

Využite aj Vy široké možnosti, ktoré Vám toto charizmatické mesto a hotel Grand  Matej ponúkajú na romantické pobyty, aktívny relax, wellness, rodinné dovolenky, ako aj pre usporiadanie rôznych firemných, spoločenských akcií a svadieb.

Hotel Gala je pre verejnosť otvorený od 22. novembra 2001 a cieľom kolektívu pracovníkov hotela je ponúknuť všetkým návštevníkom dostatočný komfort a úroveň služieb, charakterizujúcu moderné zariadenie cestovného ruchu.

Hotel disponuje 15 dvojlôžkovými vkusne a príjemne zariadenými izbami vrátane dvoch apartmánov s celkovým počtom 30 stálych a 15 prístelkových lôžok. Každá izba je vybavená kúpeľňou, TV, rádiom, telefónom s priamou voľbou, pripojením na internet, minibarom a trezorom.

Štýlová luxusne zariadená reštaurácia ponúka široký sortiment domácej a medzinárodnej kuchyne a je vhodná na usporadúvanie spoločenských a rodinných podujatí najmä svadieb, rautov, banketov, osláv.

V lete poskytuje záhradná reštaurácia príjemné posedenie pri pochúťkach z grilu, atmosféru dotvára romantické jazierko a príjemná obsluha.

K dispozícii máme aj niekoľko kongresovo-konferenčných priestorov a prezentačnú techniku pre organizovanie seminárov, školení, prezentácií a obchodných rokovaní.

V rámci aktívneho oddychu a relaxu ponúkame tenisové a badmintonové kurty, saunu, masáže.

Tešíme sa, že nás navštívite a veríme, že s našimi službami budete spokojní.

Strana 1 z 3
Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Rekreácia Ubytovanie Hotely Kúpele Diamant