V kategórii Články
Prečítané 37

SKIBUS v Novohrade a Podpoľaní

(2 hlasov)
Foto: SAD Lučenec Foto: SAD Lučenec

Banskobystrický samosprávny kraj, Mesto Lučenec, Mesto Fiľakovo, Slovenská autobusová doprava Lučenec, a.s., OOCR Turistický Novohrad a Podpoľanie prinášajú po necelom roku lyžiarom a turistom opäť dobrú správu. Skibus bude premávať od 5.1. do 9.3.2019 (každú sobotu).

V termíne od 5.1 do 9.3.2019 (každú sobotu) bude SKIBUS premávať nasledovne:

8:15 - odchod z autobusovej stanice Fiľakovo              

8:45 - odchod z pred pizzérie Romantik - Rúbaniska II   

8:55 - odchod z Autobusovej stanice v Lučenci

8:59 - odchod Lučenec, obchodné centrum Galéria      

9:03 - odchod Vidiná, Jednota      

9:13 - odchod Lovinobaňa, nadjazd

9:19 - odchod Mýtna, námestie  

9:40 - odchod Hriňová, stred  

10:00 - odchod Látky, Prašivá 

10:10 - Kokava nad Rimavicou, Línia                                   

 

späť

14:30 - Kokava nad Rimavicou, Línia

14:45 - odchod Látky, Prašivá  

15:00 - odchod Hriňová, stred                                                 

15:21 - odchod Mýtna, námestie                                           

15:27- odchod Lovinobaňa, nadjazd  

15:39- odchod Vidiná, Jednota   

15:42- odchod Lučenec, obchodné centrum Galéria                 

15:45 - odchod z Autobusovej stanice v Lučenci                       

15:55 - odchod z pred pizzérie Romantik - Rúbaniska II                                               

16:25 - odchod z autobusovej stanice Fiľakovo              
                                          

Cena cestovného: 2 eurá tam, 2 eurá späť.

 

 

Ďalšie informácie

  • Dátum konania od: sobota, 05 január 2019
  • Dátum konania do: sobota, 09 marec 2019
Zdieľajte

Nechaj odkaz

Vyplňte potrebné informácie (*). HTML kód nie je povolený.

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Aktuality Články Výsledky vyhľadávania pre: www.iron1004.com