V kategórii Články
Prečítané 336

Banskobystrický samosprávny kraj prezentoval turistické a kultúrne atraktivity na 24. medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR

(3 hlasov)

Na 24. ročníku medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour 2018 bola predstavená atraktívna turistická destinácia – Banskobystrický samosprávny kraj.

V dňoch 25. – 28. januára 2018 sa otvorili brány medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour 2018 s komplexnou ponukou služieb z oblasti domáceho a zahraničného cestovného ruchu. Súbežne v areáli výstaviska bola návštevníkom predstavená aj ucelená prezentácia gastronómie a hotelierstva na výstave DANUBIUS GASTRO,  prebiehala prezentácia  POĽOVNÍCTVA a ODDYCHU a možností WELNESS a FITNESS.

Veľtrhy zaujali návštevníkov aj vďaka množstvu kvalitných sprievodných podujatí, ktoré sa tešia čoraz väčšej návštevnosti a každoročne zaznamenávajú značný nárast počtu návštevníkov. Prvý deň bol určený odbornej verejnosti a ďalšie tri dni návštevníkom z radov širokej verejnosti. Podujatie navštívilo 70 867 osôb.

Na výstave ITF Slovakiatour sa predstavilo takmer 350 vystavovateľov z viac ako 16 krajín. Na tomto prestížnom podujatí boli zastúpené významné subjekty pôsobiace v cestovnom ruchu, zástupcovia domácich a zahraničných regiónov, cestovných kancelárií a agentúr. Počas štyroch veľtržných dní návštevníci dostali jedinečnú príležitosť v expozícii Banskobystrického samosprávneho kraja na výstavnej ploche 40 m2 v hale B2 spoznávať prírodné krásy a možnosti strávenia príjemných chvíľ oddychu v atraktívnom turistickom prostredí. Atmosféru dotvorila aj ponuka Banskobystrického pivovaru, a. s. a ochutnávky syrov Farmy Hiadlovský.

Na tomto ročníku sa v rámci expozície Banskobystrického samosprávneho kraja zatraktívnila prezentácia regionálnych producentov -  značiek Gemer - Malohont, Hont, MAS Zlatá Cesta  a oblastných organizácií cestovného ruchu Nízke Tatry Juh, Gron a Turistický Novohrad a Podpoľanie. V krajskej expozícii prebehli rokovania týkajúce sa ďalšieho rozvoja cestovného ruchu a vzájomnej spolupráce medzi regiónmi v rámci kraja, Slovenska a s partnerským Královéhradeckým krajom.

Ďalšie informácie

  • Dátum konania od: sobota, 19 január 2019
  • Dátum konania do: sobota, 19 január 2019
Zdieľajte

Nechaj odkaz

Vyplňte potrebné informácie (*). HTML kód nie je povolený.

Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Aktuality Články Výsledky vyhľadávania pre: www.iron1004.com